
Aquarellen & Tekeningen
Tekeningen met krijt of potlood, soms gemixt met aquarel op papier of paneel.
uit 2006 tot 2024
(klik op de afbeelding om het werk groter te bekijken)
stuur een bericht naar de kunstenaar

Tussen licht en licht
2024

Gevangen in het licht
2024

Wachten op het schemerlicht
2024

Stand vakantie
2024

Als de merel zingt
2024Surrealistisch schilderij met een blauwe 2cv en een eenzame man naast een oude boom met een merel.

Op avontuur
2024

Tijdreiziger
2024

Le Mont saint Michel
2024

Stranddag
2024

Strandhotel
2024

Toen we nog jong waren
2024

Op bezoek bij Vincent
2024

Auberge Ravoux
2024

Korenveld met kraaien
2024

De meeuw in de boom
2024

Op zoek naar de zeemeeuwen
2024

Bovenop de duin
2023

Op de top van de duin
2023

De ladder en de wolkenmaker
2023Voorzichtig balancerend houd de wolkenmaker zijn ladder omhoog naar de wolk. Hij is bijna zover....

Eendje in de nacht
2023

De gele patisserie
2023Even stoppen voor het dagelijkse stokbrood.

Een rode koffer
2023Een blauwe 2cv voor 'hotel de la plage' geparkeerd op het strand. Naast de oude citroën staat een rode koffer.

de Wolkenmaker
2023

De roze pâtisserie
2023

De avond valt over Thorembais
2023

Inktzwarte nacht over Thorembais
2023

Thorembais in de nacht
2023

De bestemming
2023Een man loopt van zijn 2cv naar een verlaten hotel met een koffer.

Reis met bagage
2023Aquarel van een verlaten strand met een een blauwe 2cv omringd door koffers. In het zand sporen.

Tienduizend kleine rode bootjes
2023

Dwaallicht
2023Edward Hopper deed ooit de gevleugelde uitspraak: "If you could say it in words there would no reason to paint". Hoewel het geen schilderij maar een tekening is geldt voor deze tekening hetzelfde.

Nachtvlucht
2023

Vliegles voor de vlinder
2020
Veilig in zijn kooi woont de blauwe vlinder al zijn hele leven lang. Op een goede dag wordt de kooi meegenomen. Buiten in het open veld wordt het deurtje opengezet.
Surrealistische tekening met gemende technieken.

Vlinders in je hoofd
2020Surrealistische tekening met gemende technieken.

citroën 2CV 1965
2019Tekening met kleurpotlood van de 2CV uit1965 van een vriend.

Licht voeren aan de wezens van de nacht
2017
Als het nacht wordt en de wereld stil, dan komen uit alle hoeken en gaten van alles te voorschijn wat zich overdag schuil houdt.
Magisch realistische potlood op papier.

Eettent YUM
2015Zwart wit potlood tekening op papier in surrealistische stijl.

Open de lichtdeur niet
2015Grote zwart wit conté tekening op paneel in surrealistische stijl

Aan de leiband
2012
Grote zwart wit conté tekening op paneel.

Laatste quotum kegel pinguïns
2012Zwart wit Conté krijt tekening op paneel

De man in de donkerblauwe jas
2012Zwart wit potlood tekening op papier.

Nieuwe lied voor de zwaan, om het hart van mijn valentijn te stelen
2012Zwartwit potlood op papier

Achtervolging van de beademingsmachine
2011Zwartwit tekening op papier Papiermaat 24 x 32

Kustwacht
2011
Zwart wit tekening op papier.
Papier formaat 32 x 24

De vakantie van meneer Hoed deel2
2011
Zwart wit tekening op papier.
Papier formaat 32 x 24

De vakantie van meneer Hoed
2011"Les vacances de Monsieur Chapeau" Zwartwit tekening op papier.

De Zwemband
2011Realistische zwart wit tekening op papier.

Het avontuur ligt achter de horizon
2011Zwart wit tekening op papier.

Rapunzel
2010Zwart wit tekening op papier.

Timing
2010Helaas is er geen goed Nederlands woord om uit te drukken wat er met timing precies bedoeld wordt. Timing houdt in de keuze van het tijdstip. Beter gezegd, de keuze van het juiste tijdstip. Het moment dat minimaal 2 tijdlijnen samen komen. Timing is net als de rest van de tijd éénmalig. Na het moment van timing of het missen van dat moment zal er spraken zijn van een gebeurtenis, of een gemiste kans. Er staat iemand te wachten op dat ogenblijk, het moment. Hij is aan het timen. Als de persoon het lukt om in actie te komen op deze samenkomst van tijden kan hij het gebruiken om er een gebeurtenis van te maken. Een memorabele gebeurtenis, als het een beetje mee zit. Althans dat is de bedoeling. Het is echter nog niet duidelijk of het de persoon zal lukken om gebruik te maken van de ontmoeting van de tijd. Het is zelf niet eens duidelijk of het moment wel zal komen. Misschien heeft hij het gemist, is het al geweest en herhaalt het zich niet nog een keer. Wellicht moet hij na verloop van tijd wel weer onverrichte zaken huiswaarts keren. En later terug komen om het nog eens te proberen. Mogelijk heeft hij het al talloze keren geprobeerd. Is het zijn laatste kans? Is hij hierna te oud of kan het mentaal niet meer opbrengen. Tot die tijd staat hij geconcentreerd af te wachten om vanuit stilstand in actie te komen. Op dat moment zal de adrenaline door zijn lichaam pompen, zijn geest zal scherp zijn. Zijn lichaam is er rijp voor. Nu de tijden nog. Gemaakt ter gelegenheid van het afscheid van Jan Visser, dichter, journalist en oud-politicus als columnist van de Soester Courant.

Op sleep touw genomen
2010"Op sleep touw genomen" Zwart wit tekening op papier uit de theater serie.

Redding aangekondigd in de krant
2010Zwart wit tekening op papier uit de theater serie. .

De act van de surfer
2010Titel: "De act van de surfer" Zwart wit tekening op papier op a4 formaat. Uit de theater serie.

Roeier zet de meeuwen uit
2009Magisch realistische zwart wit Conté tekening op paneel. Afgewerkt met een vernis laag. Deze grote tekening is het resultaat van de kleine tekeningen die ik de afgelopen tijd gemaakt heb. Ik had de behoefte om deze tekeningen van een klein formaat te vergroten naar een groot formaat maar tegelijk het gevoel van een tekening vast te houden.

Betrapt
2009Uit de theater serie. Magisch realistische zwart wit Conté tekening op paneel. Afgewerkt met een vernis laag. Deze grote tekening is het resultaat van de kleine tekeningen die ik de afgelopen tijd gemaakt heb. Ik had de behoefte om deze tekeningen van een klein formaat te vergroten naar een groot formaat maar tegelijk het gevoel van een tekening vast te houden.

De strandwacht
2009Magisch realistische zwart wit potlood tekening op papier.

Het wachten is op de juiste golf
2009''Het wachten is op de juiste golf.' Magisch realistische zwart wit potlood tekening op papier

Klaar voor de duik
2009Magisch realistische zwart wit potlood tekening op papier.

'Live' ondergang
2009Magisch realistische zwart wit potlood tekening op papier. Uit de theater serie.

Visueel registratie apparaat
2009Magisch realistisch zwart wit potloodtekening op papier

Een jonge zeilbodembaars.
2009Magisch realistische zwart wit potlood tekening op papier.

Expeditie naar de zwarte parel
2009Zwart wit potlood tekening op papier

Laatste acte van ‘De serenade aan de maan’
2009Potlood tekening in zwart wit in magisch realistische stijl.

De eilander
2008Gemaakt op vakantie op één van de wadeneilanden.

Prothese voor een zeemeeuw
2008De op het strand gevonden vleugellamme zee meeuw krijgt zijn prothese aangemeten. Zodat hij weer de wind onder zijn vleugels kan krijgen. Op zoek naar een mooi en afgelegen eiland.

Luchtstad
2008Titel: 'Luchtstad'. Potlood tekening op papier. In magisch realistische stijl.

Het herderinetje houdt de wacht
2008Titel: 'Het herderinetje houdt de wacht. Potlood tekening op papier. In magisch realistische stijl.

De uitvinder
2008Uitvinder aan het werk.

De parelvisser vaart uit
2008Titel: 'De parelvisser vaart uit'. Subtitel: 'Roeien met de riemen die je hebt'. Potlood tekening op papier. 20 x 20 cm Geïnspireerd op de zwart wit foto’s van Erwin Olaf.

Op processie
2007Zwart wit tekening in surrealistische stijl. Potlood op papier. Afmeting 45 x 60 cm.

De introductie van een nieuw model
2006Tekening in surrealistische stijl. Potlood op papier. 45 x 65 cm.

Vissige toestanden
2006Tekening in surrealistische stijl. Potlood op papier. 21cm x 29cm.

Woestijn vissen
2006Tekening in surrealistische stijl. Potlood op papier.

woestijn vissen 2
2006Tekening in surrealistische stijl. Potlood op papier.